JU SAOBRAĆAJNA I ELEKTRO ŠKOLA

Treći sajam obrazovanja i zapošljavanja

U Skupštinskoj sali Grada Doboja 4. decembra održan je Treći sajam obrazovanja i zapošljavanja. Na ovom sajmu 18 privrednika ponudilo je 149 radnih mjesta u oblasti metalske industrija, trgovine, građevinarstva, proizvodnje pločastog namještaja i ostalih zanatskih djelatnosti. Osim privrednika, na sajmu je učestvovalo i šest škola stranih jezika i ustanova koje se bave obrazovanjem starijih lica. Treći sajam obrazovanja odraslih i zapošljavanja organizovalo je Savjetodavno tijelo za zapošljavanje Doboja, dobojska Filijala Zavoda za zapošljavanje Republike Srpske i Gradska uprava. Naša škola učestvovala je na sajmu predstavljajući svoj program obrazovanja odraslih. Sajmu su prisustovali i naši učenici zanimanja Tehničar računarstva.