JU SAOBRAĆAJNA I ELEKTRO ŠKOLA

Vaskršnja Tucijada i izbor za najljepše ukrašeno jaje

U organizaciji vjeroučitelja srednjih škola grada Doboja, koordinatora za pravoslavnu vjeronauku protojereja-stavrofora Jovana Mihajlovića i uprava škola, 20.aprila u SŠC Doboj, organizovana je prva “Tucijada” i izbor za najljepše ukrašeno vaskršnje jaje.
Prije takmičenja organizovan je vaskršnji program obogaćen nastupima učenika kroz pjesmu,recitacije i čitanje jevanđelja o događaju Vaskrsenja Hristovog.
Zahvaljujuću bratstvu hrama Rođenja Presvete Bogorodice i parohu tešanjskom jereju Borisu Staniću, pobjednicima su obezbjeđene nagrade za prvo, drugo i treće mjesto. Učenica naše škole Sara Sarafijanović osvojila je drugo mjestu na takmičenju za najjače jaje.
Nadamo se da će ovaj događaj postati tradicija u našim školama.