JU SAOBRAĆAJNA I ELEKTRO ŠKOLA

Potpisivanje Multilateralnog sporazuma o saradnji u oblasti stručnog obrazovanja

Naša škola je jedna od potpisnica Multilateralnog sporazuma o saradnji u oblasti stručnog obrazovanja, kojim je ozvaničena dugogodišnja saradnja škola iz Srbije i Republike Srpske. Sporazum je potpisan u Subotici 6. decembra 2023. godine, a našu školu predstavljao je direktor Miroslav Topalović.
Osim naše škole, potpisnice sporazuma su: Tehnička škola „Ivan Sarić“, Politehnička škola, Hemijsko-tehnološka škola Subotica, Tehnička škola “Mihailo Petrović Alas” iz Kosovske Mitrovice, Tehnička škola Trebinje, JU Tehničko-školski centar Zvornik, JU Srednjoškolski centar Mrkonjić Grad, JU Srednjoškolski centar “Petar Kočić” Zvornik.
Ovaj sporazum će pomoći da se unaprijedi obrazovanje u svim aspektima: školski programi, međunarodna saradnja, učešće u projektima.